Analytika a CRO optimalizácia

Ak sa vám zdá, že vaša webová stránka alebo e-shop nie je dostatočne efektívny aj napriek vysokej návštevnosti, možno za to môže nízka prehľadnosť vašej stránky alebo nesprávne nastavená analytika. Neviete si s ňou rady alebo tvrdíte, že vám s ňou už niekto pomáhal a nič sa nezmenilo?

U nás vás čaká profesionálny prístup a odborníci, ktorí váš web alebo e-shop skontrolujú, a pokiaľ zistia, že je možné niečo vylepšiť, upravia stránky tak, aby boli omnoho efektívnejšie.

  • skontrolujeme váš web a všetky jeho prvky i nastavenia

  • skontrolujeme a vylepšíme analytiku vašej stránky

  • vhodne nastavíme konverzie

  • navrhneme a umiestnime jednotlivé prvky pre lepšiu prehľadnosť na webovej stránke

  • kompletne optimalizujeme vašu stránku z pohľadu funkčnosti pre používateľa aby bola čo najintuitívnejšia a pre váš biznis čo najefektívnejšia

KONTAKTUJTE NÁS!
NAŠA TVORBA

Aby ste si našu prácu vedeli lepšie predstaviť, pokúsime vám niečo z nej priblížiť. Na základe pohybu návštevníkov na stránke vieme zistiť napríklad to, či sa dá jednoducho preklikať ku kontaktným údajom alebo iným dôležitým informáciám o vašej firme.

Alebo už máte e-shop? Pozrieme sa napríklad na to, či sú vaši zákazníci schopní rýchlo nakúpiť a bez problémov dokončiť svoju objednávku.

Najčastejšia chyba pri rozbehnutých weboch a e-shopoch je však nesprávne nastavená analytika. Údaje o návštevnosti, počet konverzii i ďalšie prvky bývajú zle nastavené. Takéto mylné informácie spôsobujú, že sa skutočnosť neodráža správne, čo negatívne ovplyvňuje činnosť vašej firmy.

Robíme toho, samozrejme, ešte oveľa viac. Takže ak kdekoľvek inde nájdeme chybu, upozorníme vás na ňu a podnikneme opatrenia, ktoré zabezpečia, aby sa váš biznis opäť posunul dopredu.

Nečakajte a napredujte vďaka dobrej reklame a kvalitnému webu. Neváhajte a využite kontakt na nás aj s konzultáciou zadarmo.