Správa sociálnych sietí

Profily a firemné profily na sociálnych sieťach

Profily na sociálnych sieťach sú účinným spôsobom propagácie nie len služieb a produktov, ale i serióznosti, otvorenosti a prístupu k svojim zákazníkom. Naši odborníci vám vytvoria a nastavia účty v súlade s aktuálnymi trendmi tak, aby čo najlepšie vystihovali vašu značku na sociálnych sieťach. Navyše ich správne prepojíme, pretože práve nesprávne prepojenie účtov na Facebook-u a Instagrame zhoršuje výsledky reklamy a komfort pridávania príspevkov.

Príspevky na vhodne nastavených účtoch môžu mať vysokú interakciu a dobrý dosah na potenciálnych klientov.

KONTAKTUJTE NÁS!
NAŠA TVORBA

Pokiaľ Facebook stránku chcete používať ako podporu vášho podnikania vrátane reklám, predávania produktov a ďalších aktivít, vhodné je nastaviť tieto profily ako firemné. Zároveň vždy odporúčame používať Facebook Business Manager. Vďaka tomuto nástroju viete rozhodovať, aký subjekt má prístup k Facebook stránke a aké má právomoci nie len na samotnej stránke, ale aj v pozadí pre správu metrík, reklám, nákupov a iné. Pomôžeme Vám s vytvorením, rovnako ako so správou.

Firemné profily na Google

Nezabúdame ani na firemné profily na Google, vďaka čomu získate vyššiu relevanciu vo vyhľadávači a tiež možnosť interagovať so svojimi zákazníkmi prostredníctvom Google. Vďaka tomu sa začnete zobrazovať aj v Google Mapách a vaši potencionálni zákazníci vás tak ľahšie nájdu.