SEO správa stránky

Už sa vám stalo, že vaša webová stránka bola veľmi obľúbená, ale po čase začala jej návštevnosť klesať? Alebo ste svoj web len prednedávnom spustili a nechcete platiť za drahú reklamu, no aj tak potrebujete na webovú stránku získať potrebnú návštevnosť?

My vieme, ako na to!

Ponúkame vám SEO, inak povedané, optimalizáciu webu pre internetové prehliadače. Takáto optimalizácia zabezpečí, aby bola práve vaša stránka zobrazovaná na prvých miestach vo výsledkoch vyhľadávačov a to úplne bez reklamy.

V prvom rade sa pozrieme na vašu stránku, aby sme zistili, čo sa dá vylepšiť. Dokážeme zistiť, aké kľúčové slová sú v súvislosti s vašim webom a s predmetom vašej činnosti najčastejšie používané. Tiež vieme zistiť, aké kľúčové slová používa konkurencia a tiež ktoré relevantné slová vyhľadávajú používatelia internetu. Vašu stránku vďaka tomu upravíme a doplníme tak, že ju prehliadače po zadaní konkrétnych kľúčových slov zobrazia na popredných miestach.

Okrem toho analyzujeme aj technický aspekt webovej stránky – rýchlosť načítania a logické funkčné chyby, ktoré je potrebné opraviť. Tieto aspekty zabezpečia plynulosť, rýchlosť a spoľahlivosť používania webovej stránky a tým aj lepšie pozície vo vyhľadávačoch.

Zdroj: Vyhľadávač Google

KONTAKTUJTE NÁS!
NAŠA TVORBA

Samozrejme, zabezpečujeme pre váš web aj takzvaný link-building. To znamená, že zabezpečíme odkazovanie na vašu stránku. Vďaka tomu sa web vo vyhľadávačoch opäť „vyšvihne“ vyššie. V rámci našich služieb navyše vykonávame publikáciu SEO článkov. Okrem slovenských SEO článkov ponúkame aj poľské SEO články a aj poľský link-building.