SEO správa stránky

Už sa vám stalo, že vaša webová stránka bola veľmi obľúbená, ale po čase začala jej návštevnosť klesať? Alebo ste svoj web len prednedávnom spustili a nechcete platiť za drahú reklamu, no aj tak potrebujete získať potrebnú návštevnosť na web?

My vieme, ako na to!

Ponúkame vám SEO, inak povedané, optimalizáciu webu pre internetové prehliadače. Takáto optimalizácia zabezpečí, aby bola práve vaša stránka zobrazovaná na prvých miestach vo výsledkoch vyhľadávačov a to úplne bez reklamy.

V prvom rade sa pozrieme na vašu stránku, aby sme zistili, čo sa dá vylepšiť. Dokážeme zistiť, aké kľúčové slová sú v súvislosti s vašim webom a predmetom činnosti najčastejšie používané. Tiež vieme zistiť, aké kľúčové slová používa konkurencia a tiež ktoré relevantné slová vyhľadávajú používatelia internetu. Vašu stránku potom upravíme a doplníme tak, že ju prehliadače po zadaní konkrétnych kľúčových slov zobrazia na popredných miestach.

KONTAKTUJTE NÁS!
NAŠA TVORBA

Okrem toho samozrejme analyzujeme technický aspekt webovej stránky – rýchlosť načítania a logické funkčné chyby, ktoré je potrebné opraviť. Tieto aspekty zabezpečia rýchlosť, plynulosť a spoľahlivosť používania webovej stránky a tým aj lepšie pozície vo vyhľadávačoch.

Samozrejme zabezpečujeme pre váš web aj takzvaný link-building. To znamená, že zabezpečíme odkazovania na vašu stránku. Vďaka tomu sa webová stránka vo vyhľadávačoch opäť „vyšvihne“ vyššie. V rámci našich služieb vykonávame publikáciu SEO článkov. Okrem slovenských SEO článkov ponúkame aj poľské SEO články a aj poľský link-building.