Komplexné marketingové služby

Ponúkame vám služby, s ktorými bude vaša spoločnosť úspešnejšia, viditeľnejšia a atraktívnejšia. Dosiahnite vaše ciele prostredníctvom našich komplexných marketingových služieb. Na svojej práci si dávame záležať, pretože vaše úspechy sú aj naše.

Zabezpečujeme zvýšenie návštevnosti vašich webových stránok, pretože tá je kľúčová pri získavaní nových zákazníkov. Staráme sa o to aby ste zo svojho webu vyťažili čo najviac, okrem prezentácie firmy, pracujeme aj na lepších pozíciach v Google vyhľadávaní.

Pracujeme aj na komplexnej komunikácií so zákazníkmi, s ktorou si udržíte stálych zákazníkov.

„Firma zvykne investovať do reklamy nemalé prostriedky, no nie vždy sú využité efektívne. My Vám pomôžeme získať z Vašej investície čo najviac!“

KONTAKTUJTE NÁS
SPRAVUJEME SEO PRE 30 STRÁNOK MESAČNE
NAŠE STRÁNKY NAVŠTÍVI SKORO 1 900 000 ĽUDÍ MESAČNE
PRIPRAVÍME 70-100 PR ČLÁNKOV MESAČNE
TVORÍME 40 INTERNETOVÝCH STRÁNOK ROČNE

Našou odmenou je spokojný klient

Spolupráca s chalanmi z KAPA ma presvedčila po 3 neúspešných pokusoch s reklamnými agentúrami, že profesionalita, férovosť, promptnosť riešenia problémov pri vzniknutých situáciach a super prístup ešte existuje! Zároveň vďaka za trpezlivosť z tak náročným klientom 😎 Za mňa 5 z 5 a Testdrive je výsledok čo hovorí sám! 🤝

Tibor Hradňanský, TESTDRIVE
Spokojná som najmä z rýchlymi úpravami šitými presne podľa požiadaviek. Vo firme boli vždy ochotní poradiť nielen s technickými, ale aj praktickými problémami. Vrelo odporúčam.
Alica Wolfová, MULTITOVAR.SK
Veľmi oceňujeme výbornú flexibilitu a profesionalitu. Náš e-shop získal po určitom čase nových zákazníkov a návštevnosť stránky výrazne stúpla. Môžeme vrelo odporučiť.
Roman Balak, PERFEKTNEOBRAZY.SK
So službami sme veľmi spokojní. Snažili sa nám vo všetkom vyhovieť, aj pri riešení problémov boli vždy ochotní.
Vladimír Cibuľka, ELEMENT A. S.
Vďaka KAPA Studiu sa niekoľkonásobne zvýšila návštevnosť našich webových stránok a taktiež sme zvýšili predajnosť cez e-shop. Vôbec neľutujem, že sme sa rozhodli požiadať o pomoc práve KAPA Studio. Všetko čo potrebujeme zadávam im. Určite odporúčam.
Roman Grešák, FANCY PHARMACY, A. S.
Musím vyjadriť radosť z peknej webovej stránky, je moderná a prehľadná. Zákazníci ju chvália. Rovnako som spokojná s komunikáciou.
Mária Pekárová, SVETKRASYMARILYN.SK
KAPA Studio nám pomohlo získať mnohých zákazníkov, vďaka tomu nám stále rastie obrat. KAPA Studiu zverujeme všetky naše propagačné aktivity. Vytvorili nám perfektný marketingový plán, ktorý prináša svoje ovocie. Svoju profesionalitu prenášajú do komunikácie, ochoty aj riešenia problémov. Majú dobré nápady, sú originálni a kreatívni, nemusíme sa o nič starať. Klasický aj on-line marketing zverujeme jedine do ich rúk.
Vladimír Putyra, SANGO, S. R. O.
S ľuďmi v KAPA Studiu sa osobne poznám, rád tam chodím aj keď práve nič nepotrebujem. Je tam dobrá nálada, príjemná atmosféra a preto sa ani nečudujem, že tam vznikne toľko dobrých nápadov a odvedie sa skvelá práca. Sú to šikovní mladí ľudia, oceňujem ich kreativitu, zadám im projekt a o nič sa nemusím starať, už dostanem len skvelé výsledky.
Tomáš Korenčiak, STEELMONTAGE, S. R. O.

Aj toto sú naši spokojní klienti